Estecool
Hakkımızda
Kurumsal Bilgiler

Alanında uzman, profesyonel kadrosu ile hizmet veren Estecool, kaliteli ve kişiye özel olan hizmet anlayışı ile güzelliğin adresi olan bir kuruluştur. 15 yılı aşkın tecrübesi ile “Kendin için bir şey yap!” sloganı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Estecool’un başarısının en büyük anahtarı estetik ve güzellik uygulamalarına dair dünya çapındaki gelişmeleri takip ederek son teknolojik ekipman ve eğitimli personel kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Estetik alanında geniş kapsamlı hizmet yelpazesi sunan Estecool İstanbul’da 8 şubede faaliyet göstermektedir. Estecool bütün hizmetlerini hastane konforunda kişiye özel ve hijnene önem vererek gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Sektörümüzde ekip ruhunu oluşturmuş, Estecool bünyesinde olmanın gururunu hisseden ve yaşayan çalışanlarımızla, insana ve doğaya saygılı davranarak, ileri teknolojiden yararlanarak, ilkelere imza atarak, farklı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla kendimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı ürünler ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, ülkemizi gururla temsil eden, sektörümüzün model şirketi ve öncü kuruluşlarından birisi olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizi gelecek nesillere taşımak.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: