Menü
Altın İğne

Altın İğne

Altın İğne Nedir?

Altın iğne Franksiyonel radyo frekans uygulaması olarak tanımlanır. Yaşlanmaya bağlı ciltte oluşan deformasyonların giderilmesini sağlayarak cildi gençleştirir. Ciltte oluşan lekelenmeyi yok ederek cildin daha canlı, parlak ve güzel görünümünü sağlar. 

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Cilt için uygulanan diğer birçok işleme kıyasla acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Seanslar şeklinde uygulanan, değişkenlik gösteren zaman aralığı ile hastaların işlem sonrası günlük hayatına rahatça devam edebilmesini sağlar. Seanslar ve her bir seansın süresi yapılan cilt analizine göre belirlenir. İşlem yapılacak bölge temizlenir acı hissi yaşanmaması adına anestezik kremler kullanılır. Ardından altın iğne işlemine geçilir. Fraksiyonel Altın İğneli Radyofrekans, ucunda kişiye özel kullanılan 25 tane altın iğnenin bulunduğu işlem belli bir sürenin ardından tamamlanarak fark, ilk seanstan gözle görülebilir hale gelir.

Altın İğne Nelere İyi Gelir?

Özellikle yanık ya da yara izini geçirmek için kullanılan güvenilir bir işlem gerçekleştirir. Daha çok gebelikte meydana gelen cilt çatlaklarının, ilerleyen yaşlarda oluşan kırışıklıkların, akne, akneye bağlı veya çeşitli nedenlerden oluşan lekelerin giderilmesinde kullanılır.

Altın iğnenin avantajları

  • İlk seanstan itibaren istenilen görünüm kolaylıkla fark edilir.
  • İşlem sonrası günlük hayata anında devam edilebilir.
  • Her cilt tipi ve teni için uygundur.
  • Hasta konforu ön plandadır.
  • Altın iğne İşlemleri, ciltte pullanma, kabuklanma, yara veya soyulma oluşturmaz.
  • Herhangi bir iz bırakmadığından ötürü cildinize bir işlem uygulandığı dahi anlaşılmaz.
  • Kalıcı çözüm sunar.

Altın İğne İşleminden Sonra Ne Yapılmalı?

Altın iğne kalıcı bir çözüm sunsa da işlemin tamamlanması ardından cildinize uygun leke oluşumunu önleyen veya yapılan işleme uygun kremleri düzenli olarak kullanımınızda istenilen görünüme kesin ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Altın İğne Paketleri