Menü
Dermapen

Dermapen

Dermapen pek çok farklı cilt sorunu için kulanılabilen bir yöntemdir. Dermapen ile aşağıda sıralanan rahatsızlıklarınızı giderebiliriz:

  • Güneş lekeleri
  • Yara izlerin
  • Gözeneklerin sıkılaştırılması
  • Göz çevresindeki morlukların giderilmesi
  • Göz torbalarının giderilmesi
  • Boyun ve dekoltede oluşan kırışıklıklardan kurtulma
  • Saç dökülmesinin önlenmesi
  • Siğiller ve ciltte oluşmuş yara görünümlerini gidermek
     

Dermapen mikro iğneler sayesinde cildinizde çok ufak hasarlar oluşturarak cildinizde mikro kanallar açar. Bu kanallar vasıtasıyla yüze sürülen serum ve vitamin, krem gibi destekleyicilerin cildin altına daha rahat ulaşır.

Dermapen bu hasarlarla bağışıklık sistemini daha güçlü hale getirerek vücudun daha fazla kolajen üretmesini sağlar ve cildinizin yenilenmesi hızlanır.

Akne ve sivilcelerin bakımında Dermaroller

Dermaroller dermapen gibi cilt üzerinde tekerlek gibi dönen bir mekanizmanın üzerine yerleştirilmiş 1-2 mm boyutlardaki iğnelerin, cilde minik kanallar açma işlemidir. Sorunlu ciltlerin bakımı amacıyla kullanılan dermaroller da cildin uyarılmasını sağlayarak cildin genç kalmasını sağlamaktadır. 8 seans gibi bir sürede gösterdiği oldukça etkili sonuç ile herkesi memnun eden dermaroller, dermapen gibi mikro boyuttaki delikler ile cilde önemli mineral ve karışımların etki etmesinde yardımcı olur.

Uygulama Alanları

Dermapen bakımı yukarıda bahsettiğimiz bütün cilt sorunları için rahatlıkla uygulanabilir.

Uygulama Süresi

Dermapen uygulamasında 6 hafta içinde gözle görülen değişim yakalanır. 3 ay içinde en iyi etki alınır. Dermapen uygulamasının etkisi kalıcıdır ve tekrar tekrar uygulama gerekmez.

Uygulamanın yan etkileri

Dermapen uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur ancak aşağıdaki rahatsızlıklar veya benzeri rahatsızlıklara sahipseniz dermapen uygulaması almanız önerilmez.
İtihaplı Rosasea (Gül Hastalığı)
Deri enfeksiyonu (Mantar, Uçuk)
Cilt kanserleri 
Keloide yatkınlık
Solar keratoz
Açık yara
HIV taşıyıcılığı
Diyabet hastalığı
Ağır karaciğer yetmezliği olan kişilerde

Dermapen Paketleri