Menü
Magic Time  - Heykeltraş

Magic Time - Heykeltraş

Vücudun belli bir yerinde ultrason dalgaları ve kendine özel bir teknikle zayıflamaya Heyeltraş zayıflama denir. Heykeltıraş zayıflama yöntemi ile sarkık cilt, fibrotik alan,lokalize yağ, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülitlerin bakımı yapılabilir. Heykeltıraş uygulaması için geliştirilmiş ses dalgaları bu yöntemde kullanılır.

Heykeltıraş yöntemi uygulanırken öncelikle manuel ve bilgisayar ölçümü yapılır. Uygulama yapılacak kişi bol su içmelidir. Heykeltıraş uygulamasında bulunacak kişinin problemli bölgesine ultrason dalgaları gönderilir. Bu dalgalar, yağ çeperlerinin incelmesine sebep olur. Kişi seans sonunda 2-12 cm arası incelir. Uygulama süresi kişiden kişiye ve yağ oranına bağlı değişiklik gösterebiliyor. Farklı kişilerin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak kendilerine özel seans sayısı belirlenir.
 

Heykeltıraş Yöntemi Nerelere Uygulanır?

Heyketıraş yönteminde genelde bel, göğüs, sırt, basen, bacaklar ve kollar ve gıdı çevresinde işlem ile incelmek mümkündür.

Kimler Heykeltıraş Bakımı Yaptıramaz

Heykeltıraş bakımının herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak bu bakım uzmanlar tarafından dikkatlice uygulanmalıdır. Kronik rahatsızlığı olanlara bu bakım tavsiye edilmez. Bu bakımı uygulamak isteyen kronik hastalar mutlaka hekime danışmalıdır.

Magic Time - Heykeltraş Paketleri