Menü
Velashape 2

Velashape 2

Velashape günümüzde sıklıkla tercih edilmeye başlanan bir bölgesel zayıflama, selülit ve vücut şekillendirme yöntemidir. Cerrahi müdahale gerektirmeden vücuttaki istenmeyen yağlanmalardan kurtulamk isteyenler için Velahshape tavsiye ediyoruz. VelaShape yönteminde üç farklı cihaz olan Vakum, radyofrekans ve kızılötesi ışın özellikleri kullanılmaktadır.

Uygulamaya başlamadan önce hastanın vücut analizi yapılır. Analiz doğrultusunda uygulamaya geçilir. Uygulama çıplak vücuda yapılır. Bu üç yöntemden vakumla dolaşım hızlandırılır. Kızıl ötesi ile bölge ısıtılır. Radyo frekans ile yağlar eritilir ve kolajen tetiklenir. Bu üç farklı cihazın iş birliği ile işlem yapılan bölgedeki yağ hücreleri yok edilir ve bölge sıkılaşır.
 

Uygulama Alanları

VelaShape yöntemi en çok bacak, karın ve kalça bölgelerine uygulanan bir yöntemdir. Bölgedeki deri tabakası ince olduğu için kol alt baldıra VelaShape yöntemi uygulanmaz.

Uygulama Süresi

Seans sayısı ve seans süresi kişinin fiziksel özellikleri ve uygulamanın yapılacağı bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama bit seans 40 dakika sürer. Kalıcı ve başarılı bir sonuç içinse ortalama 4 ila 6 seans arasında seans uygulanır.

Uygulama Sonrası Yapılması Gerekenler 

Uygulama öncesi ve sonrasında  yapılması gereken  herhangi bir hazırlık yoktur.

Velashape Yönteminin Yan Etkileri

Velashape yaptıracak kişi hamileyse, işlem yapılacak bölge enfekte veya yaralı ise, diyabet, ışığa duyarlı ilaçlar, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı, uygulamadan iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık durumları varsa uygulanamaz. Uygulamayı yaptıracak kişide bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka Velashape uygulaması yaptırmadan önce muayene sırasında doktora belirtmelidir.

Velashape yönteminin herhangi bir yan etkisi yoktur. FDA Velashape uygulamasının herhangi bir yan etkisi olmadığını onaylamıştır. Ancak hamileler, diyabet hastaları, damar ve kalp hastaları ve bunlar gibi belli başlı kronik hastalıkları olanlara Velashape uygulması tavsiye edilmez. Bu tarz rahatsızlıkları olanlar mutlaka hekimlere bu konuda bilgi vermelidir.

Velashape 2 Paketleri